GWO BTT Eğitimleri

GWO BTT (Basic Technical Training – Temel Teknik Eğitimi)

Mira, Türkiye’de ilk ve tek GWO BTT (Basic Technical Training – Temel Teknik Eğitimi) sağlayıcı olarak belgelendirildi.

GWO Temel Teknik Eğitimi (GWO Basic Technical Training), teknisyenlerin temel hidrolik, mekanik ve elektrik görevlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmesini sağlamaya yönelik eğitimlerdir. Teorik, pratik ve deneyimleme çalışmalarından oluşur.

Bu eğitim türbin imalatı, rüzgar sahaları, rüzgar santrali inşası ve türbin bakımı da dahil olmak üzere rüzgar enerjisi endüstrisinde veya benzeri sektörlerde çalışmak isteyen kişiler veya hali hazırda çalışan personeller için hazırlanmıştır.

Bu eğitimde, kursiyerlerin tecrübeli ve doğru eğitimlere sahip bir eğitmen gözetiminde temel hidrolik, mekanik ve elektrik görevlerini yerine getirebilmesi için teorik ve pratik eğitimler yoluyla gerekli temel bilgi ve becerileri kazanması amaçlanmaktadır.

MİRA – GWO Eğitim Merkezi

MİRA Eğitim Tesisi, İple Erişim ve Yüksekte Çalışma ile ilgili her türlü manevraya uygun, Rüzgâr Türbinlerine göre özel tasarlanmış kaçış platformları, klimalı seminer odası, havalandırma sistemi entegrasyonlu olup özel simüle edilmiş, GWO standartlarına uygun, dinlenme alanının var olduğu 500 metre kare kapalı alanı ve 12 m. tavan yüksekliği ile uluslararası geçerlilikte, ülkemizin en kapsamlı eğitim tesisidir.

Her türlü eğitime olanak sağladığından MİRA, tüm eğitimlerini İzmir’deki ” Yüksekte Çalışma ve İple Erişim Eğitim Merkezi’nde ” vermektedir.

Detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.