MİRA Rüzgar Türbinleri için Temel Güvenlik Eğitimi vermektedir.

MİRA, GWO (Global Wind OrganisationEğitim Merkezi olarak, rüzgâr türbinlerine yönelik, uluslararası geçerlilikte GWO Temel Güvenlik Eğitimi verme yetkisine sahiptir. GWO Temel Güvenlik Eğitimi (GWO Basic Safety Training BST) Rüzgar Türbinleri için Yüksekte Çalışma ve Kurtarma, Elle Taşıma, Yangın Bilinçlendirme ve İlk Yardım Eğitimleri iş güvenliği modüllerini içermektedir.

MİRA, GWO Rüzgar Türbinleri için Temel Güvenlik Eğitimleri’ni SPRAT ve IRATA İple Erişim Teknisyenliği Eğitimleri’ni de verdiği İzmir’deki kapalı Yüksekte Çalışma ve İple Erişim Eğitim Merkezi’nde vermektedir.

Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz veya sosyal medya hesaplarımızı ve takip ediniz.

GWO (Global Wind Organisation) Rüzgâr Türbini üreticileri ve Rüzgâr Enerji Santralleri sahiplerinden oluşan ve amacı RES sektörü için sıfır iş kazası olan, tam iş güvenlikli bir yüksekte çalışma ortamı yaratmayı hedefleyen bir kuruluştur.

Temel Güvenlik Eğitimi (Basic Safety Training – BST) adı altında hazırlanan, Rüzgâr Türbinleri için Yüksekte Çalışma ve Kurtarma, İlk Yardım, Yangın Bilinçlendirme ve Elle Taşıma konularını içeren, teorik ve uygulamalı eğitimler, RES Sektörü için uluslararası İş Sağlığı Güvenliği (İSG) standartlarını belirler.

Tüm dünya çapındaki GWO eğitim sağlayıcı merkezler aracılığıyla verilen eğitimleri tamamlayan ve GWO sertifikası alan Rüzgâr endüstrisi çalışanlarının, tam iş güvenlikli ve sağlıklı bir iş ortamının yaratılması için gereken özelliklere sahip olduğu, tüm üyeler tarafından kabul edilir.

MİRA GWO (Global Wind Organisation) Eğitim Merkezi olarak, rüzgâr türbinlerine yönelik, uluslararası geçerlilikte GWO Temel Güvenlik Eğitimi verme yetkisine sahiptir.

MİRA, GWO, SPRAT ve IRATA İple Erişim Teknisyenliği Eğitimlerini İzmir’deki kapalı ” Yüksekte Çalışma ve İple Erişim Eğitim Merkezi’nde ” vermektedir.

Detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.