MİRA Grup Hakkında

Buraya kadar geldiğine göre kim olduğumuzu merak ettin.

O zaman doğru yerdesin!

MİRA GRUP, iple erişimle yüksekte çalışma becerisini, mühendislik ve teknisyenlik eğitimiyle birleştirerek profesyonel çözümler sunan bir kuruluştur.

MİRA GRUP, petrol, doğalgaz ve petrokimya endüstrisinden, inşaat sektörüne, rüzgâr türbinlerinden silolara ve macera parklarına kadar, birbirinden farklı sektörlerde her türlü iple erişim, yüksekte çalışma, tahribatsız muayene, iş güvenliği, Kişisel Koruyucu Donanım, eğitimler ve uluslararası geçerlilikte iple erişim teknisyenliği eğitimi ve sertifikalandırması gibi gereksinimleri karşılar.

MİRA GRUP, bünyesınde bulundurduğu şirketlerinde SPRAT (Society of Professionel Rope Access Technicians / Profesyonel İple Erişim Teknisyenleri Derneği), IRATA (Industrial Rope Access Trade Association / Endüstriyel İple Erişim Ticaret Birliği) ve TÜREB (Türkiye Rüzgâr Enerjisi Birliği) üyeliği, GWO (Global Wind Organisation) Akreditasyonu, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ve OHSAS 18001:2017 Sertifikasyonlarına sahiptir. GWO Eğitim Merkezi olarak, rüzgâr türbinlerine yönelik, uluslararası geçerlilikte GWO Temel Güvenlik Eğitimi verme yetkisine sahiptir. GWO Temel Güvenlik Eğitimi (GWO Basic Safety Training BST) Rüzgar Türbinleri için Yüksekte Çalışma ve Kurtarma, Elle Taşıma, Yangın Bilinçlendirme ve İlk Yardım Eğitimleri iş güvenliği modüllerini içermektedir. SPRAT ve IRATA İple Erişim Teknisyenliği Eğitimleri, İzmir’deki kapalı Yüksekte Çalışma ve İple Erişim Eğitim Merkezi’nde verilmektedir.

MİRA GRUP, Türkiye’de tek yetkili HACA Eğitim merkezi’dir. Türkiye ve Pakistan sahalarında, HACA Inspection Eğitimi verme yetkisine sahiptir.

MİRA GRUP, ABD, Kanada, İngiltere, Almanya, İspanya, Danimarka, İsveç, Polonya, Romanya, Azerbaycan, Türkmenistan, Kazakistan, Çin, Pakistan, Filipinler gibi birçok ülkede, farklı iş kollarında çalışmış, ülkemizin en deneyimli ip teknisyenlerinin, güvenlikten hiçbir zaman ödün vermeden profesyonel bir çalışma ortamı için bir araya geldikleri bir şirkettir.

MİRA GRUP, sunduğu hizmetleri, B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı ve SPRAT L3, IRATA L3 teknisyenleri ile vermektedir.

MİRA GRUP, ülkemizdeki en deneyimli ve uluslararası düzeyde sertifikalı (SPRAT, IRATA, GWO) uzman personelleri bünyesinde barındıran, sunduğu denetleme, bakım, onarım, montaj ve temizlik çalışmalarını, doğru ve global kurallara uygun olarak yapmaktadır. Ayrıca, ihtiyaca özel eğitimleriyle, saha çalışanlarının ve İSG (İşçi Sağlığı ve Güvenliği) uzmanlarının yanı sıra, yönetim, plânlama, satın almadan sorumlu personelin de donanımlar, kullanılan yöntemler ve olası riskler gibi, iş kolunun gerçekleri konusunda da bilgi sahibi olmasını amaçlar.

MİRA GRUP, paylaşarak büyüme inancında olan bir ticari işletme olarak, Kanada’da “Max Gear”, ABD’nde “Access Rescue”, Türkiye’de de “HDM Kalite Kontrol Teknolojileri Hizmetleri” ve “İleri Savunma Güvenlik Arama Kurtarma” şirketleri gibi birçok şirket ile karşılıklı çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Referanslarımızdan Bazıları